środa, 22 czerwca 2011

wakacje!

Sesja definitywnie zakończona;) Wszystkie egzaminy zdane;) Wreszcie nadszedł upragniony czas totalnego lenistwa... No prawie;P Pora wziąć się w garść i zacząć pisać... i wierzyć, że to ma sens, a marzenia są po to, by je spełniać;) Prawda?

poniedziałek, 13 czerwca 2011

wrażenia minionego dnia

uf, dotarłam do domku... jak dobrze;)
na dworze gorąc niesamowity, a wszystkie moje komórki krzyczą, że chcą spać...
muszę poratować się kawą, bo inaczej padnę zaraz na biurko :p
dziś miałam egzamin z angielskiego i był dość trudny, zresztą jak zawsze w wykonaniu mojej profesorki;/ w środę wyniki i kolejny egzamin, tym razem z praw człowieka...
kciuki mile widziane;)

tymczasem życzę udanego wieczoru;*
S.

środa, 8 czerwca 2011

wiadomości z frontu

Codzienne doniesienia o wydawaniu chomikowych opowiadań w pewnym wydawnictwie zaczęły mi porządnie doskwierać. Spokojnie, nie z zazdrości, gdyż sama dostałam od nich pozytywną odpowiedź - tak, tak, mogę wydać Wrir. Jednakże, czy to ma sens? Bo szczerze wątpię, że przeczytali choć stronę, gdyż odpowiedź dostałam po jednym dniu.
Toteż wpadanie w samouwielbienie pewnych osób wydaje mi się trochę na wyrost.
A może po prostu każdy kto chce i zapłaci może zostać pisarzem?
Z tym pytaniem Was zostawię.

S.

poniedziałek, 6 czerwca 2011

dla moich czytelniczek....

Od 20 czerwca ruszam wraz z NoemiVain z pracą nad korektą Wrir. Pewnie to trochę potrwa, toteż chciałabym Was prosić o trzymanie kciuków za tym przedsięwzięciem. Niewątpliwie będą one potrzebne, gdyż ostateczny tekst chciałabym wysłać na konkurs.
S.
Florence Welch - właścicielka głosu, którego szczerze zazdroszczę :P

sobota, 4 czerwca 2011

słaba wola

Miałam nie pisać BL aż do 16 czerwca, ale jakoś mi to nie wyszło... 2 strony są, a pomysły się nadal rodzą;) Może rozdział będzie wcześniej;)